Сьогодні: Вів червня 18, 2019 6:29 pm


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Громадська рада при райдержадміністрації переглядає заяви
ПовідомленняДодано: П'ят серпня 16, 2013 12:31 pm 
Адміністратор сайту

З нами з: Пон червня 13, 2011 11:18 pm
Повідомлення: 34
Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» в Корсунь-Шевченківській райдержадміністрації створено громадську раду, визначено порядок та основні вимоги до організації і проведення органами виконавчої влади консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів.

Проведення консультацій з громадськістю має сприяти налагодженню системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.
Громадська рада при районній державній адміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Згідно п.5. Типового положення, затвердженого Постановою КМУ від 03.11.2010 р. № 996, Громадська рада має право:
1) утворювати постійні та тимчасові робочі органи (правління, секретаріат, комітети, комісії, експертні групи тощо);
2) залучати до роботи ради працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників вітчизняних та міжнародних експертних і наукових організацій, підприємств, установ та організацій (за згодою їх керівників), а також окремих фахівців;
3) організовувати і проводити семінари, конференції, засідання за круглим столом та інші заходи;
4) отримувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для забезпечення діяльності ради;
5) отримувати від органу проекти нормативно-правових актів з питань, що потребують проведення консультацій з громадськістю.
Члени громадської ради мають право доступу в установленому порядку до приміщень, в яких розміщений орган.
Створена ініціативна група закликає всіх громадських організацій району, профспілкових, релігійних, благодійних організацій та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України провести конференції чи збори для висунення одного із представника від кожного інституту громадянського суспільства (громадської організації) для участі в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради при Корсунь-Шевченківській районній державній адміністрації.
Прийом документів проводить ініціативна робоча група у відділі з питань внутрішньої політики та забезпечення доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації до 5 вересня 2013 року (за адресою: м. К-Ш, вул. Червоноармійська,9, ІІІ поверх, електронною поштою: v_politikarda@ukr.net ) від представників громадських, релігійних, благодійних для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.
Для участі в установчих зборах подається:
1. Рішення зборів або правління громадського об'єднання про делегування одного представника для участі в установчих зборах.
2. Біографічна довідка делегата.
3. Копії документів, що підтверджують легалізацію громадської організації.
4. Інформація про результати діяльності громадської організації за останні 2 роки.
5. Заява, підписана керівником організації про делегування для участі в установчих зборах.
Про дату, час і місце проведення установчих зборів буде повідомлено додатково.
Довідки за телефоном 2-48-33, контактна особа Бунчикова Леся Іванівна


Догори
Офлайн Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron