Форум Корсунь-Шевченківського порталу
http://forum.korsunr.gov.ua/

НА КОРСУНЩИНІ ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ
http://forum.korsunr.gov.ua/viewtopic.php?f=6&t=446
Сторінка 1 з 1

Автор:  admin [ П'ят серпня 16, 2013 12:32 pm ]
Тема повідомлення:  НА КОРСУНЩИНІ ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ

У Корсунь-Шевченківському районі відбулося підписання Меморандуму
про співпрацю та взаєморозуміння між райдержадміністрацією з одного боку та ТОВ «Агрофірма «Доступ» (хлібопекарське підприємство) з другого. Водночас, СТОВ «Агрофірма» Злагода» та СТОВ «АФ Корсунь» є поставщиками зерна для виробництва борошна. З метою забезпечення потреб хлібопекарського підприємства передбачається закласти І тисячу тонн продовольчої пшениці: другого класу за ціною 1600 грн. за тонну, третього - 1500 грн./т , що гарантує стабільну цінову ситуації на ринку хліба, в першу чергу «соціальних» сортів.

«Забезпечення споживачів району хлібом і хлібобулочними виробами за стабільними цінами є одним із головних завдань влади", - наголосив голова райдержадмістрації Сергій Гудименко. Меморандум підписано на період одного маркетингового року, який надає можливість зафіксувати і утримувати ціновий коридор на «соціальні» сорти хліба впродовж року.
«Незважаючи на незначні коливання, кошторис на один із головних продуктів нашого району - хліб, - вже протягом трьох років залишається стійким. Ціна тонни продовольчого зерна поки що на 20-30 відсотків нижча від торішньої, однак коливання її на ринку передбачити важко. Проте я можу запевнити жителів району, що на сорти хліба масового вжитку вона залишиться стабільною, не підвищуватиметься навіть за умови зростання вартості борошна », - зазначив голова райдержадміністрації Сергій Гудименко.
При цьому очільник району нагадав присутнім, що на даний час жнива на етапі завершення і валовий збір ранніх зернових культур в поточному році очікується в кількості 53 тис. тонн що на рівні минулого року, але при цьому площа до збирання в порівнянні із 2012 роком менша на 1474 га. За попередніми розрахунками урожайність з 1 га становитиме 52,2ц (2012р.-48,44ц ), основної продовольчої культури озимої пшениці – 53ц.

За інформацією відділу інформаційної політики,
зв'язків із засобами масової інформації та
суспільно-політичних питань апарату райдержадміністрації

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/