Форум Корсунь-Шевченківського порталу
http://forum.korsunr.gov.ua/

Ринок прації громадян категорії «45+»
http://forum.korsunr.gov.ua/viewtopic.php?f=6&t=451
Сторінка 1 з 1

Автор:  admin [ П'ят серпня 16, 2013 12:37 pm ]
Тема повідомлення:  Ринок прації громадян категорії «45+»

Відповідно до нового закону, особи віком старше 45 років, мають професійно-технічну, вищу або неповну вищу освіту, страховий стаж яких становить не менше 15 років мають право до досягнення пенсійного віку на одноразове безкоштовне отримання ваучеру для підтримання їх конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності в галузях будівництва, агропромислового комплексу, транспортної інфраструктури та інформаційних технологій.

Вартість такого ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.
Оплата ваучера здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Особі надано право самостійно обирати професію чи спеціальність для перепідготовки або підвищення кваліфікації з переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України, а також навчальний заклад, в якому вона бажає здійснювати навчання.

За інформацією районного центру зайнятості

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/