Форум Корсунь-Шевченківського порталу
http://forum.korsunr.gov.ua/

Очільник району привітав хліборобів
http://forum.korsunr.gov.ua/viewtopic.php?f=6&t=455
Сторінка 1 з 1

Автор:  admin [ П'ят серпня 16, 2013 12:42 pm ]
Тема повідомлення:  Очільник району привітав хліборобів

Голова Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації привітав хліборобів Корсунщини з намолотом ранніх зернових у жнивах 2013 року.
«Завдяки вашій напруженій та наполегливій праці благодатна земля Корсунщини дає щедрі врожаї. Бажаю усім міцного здоров'я, щастя і благополуччя. Добрих вам засівів, рясних сходів та багатих ужинків» − йдеться у вітанні.
За інформацією управління агропромислового комплексу збирання врожаю ранніх зернових культур у Корсунь-Шевченківському районі розтяглося на місяць. Проте немає причин вести мову про втрати врожаю. Основна культура – продовольча пшениця порадувала рекордним за всі останні десятиліття намолотом. На площі 8840 гектарів зібрано з кожного по 60,4 центнера з гектара.

Найвищий урожай пшениці одержали в СТОВ “Агрофірма “АгроРось”: по 86,7 ц/га. Більше 70 ц/га зібрали в Сидорівській філії СТОВ “Агрофірма “Корсунь”, філіях “Агрофірма “Дружба” та Валявській ПрАТ НВФ “Урожай”; понад 60 ц/га – у Стеблівській філії СТОВ “Агрофірма “Корсунь” та Кіровській філії НВФ “Урожай”. З фермерських господарств відзначилась “Вікторія К” (В.М.Касяненко): врожайність вище 60 ц/га.
Така добірна пшениця вплинула і на загальну врожайність ранніх зернових. По району вона становить 49,4 ц/га, а найвища – у філії “Агрофірма “Дружба” ПрАТ НВФ “Урожай” – 68,3, Кіровській та Валявській філіях “Урожаю” – 65,8 та 62,7 ц/га відповідно, СТОВ “Агрофірма “АгроРось” – 65,7 ц/га.
За попередніми даними, врожайність озимої пшениці у нас найвища на Черкащині. Валовий збір ранніх зернових вищий проти торішнього на 7 тис. тонн і досяг 64 тисяч тонн.
Товаровиробники вже почали розрахунки за оренду земельних паїв. Переважна більшість розраховується коштами.

Відділ інформаційної політики, зв'язків
із засобами масової інформації та
суспільно-політичних питань
за інформацією управління
агропромислового розвитку райдержадміністрації

Приєднані файли:
201.jpg
201.jpg [ 40.83 Кб | Переглянуто 1989 разів ]

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/