Форум Корсунь-Шевченківського порталу
http://forum.korsunr.gov.ua/

Налаштовуйся на 104,8 — будь на СВОЇЙ хвилі!
http://forum.korsunr.gov.ua/viewtopic.php?f=6&t=460
Сторінка 1 з 1

Автор:  admin [ П'ят серпня 16, 2013 12:50 pm ]
Тема повідомлення:  Налаштовуйся на 104,8 — будь на СВОЇЙ хвилі!

«Доброго ранку, дорогі корсунці». Так віталася наша радіостудія зі слухачами місцевого проводового мовлення понад рік. А відтепер районне радіо доступне усім корсунцям. 14 серпня, у Перший Спас, ми розпочали тестове випробування частоти 104, 8 мГц. Тож нині запросто можемо побажати кожному з вас ще й доброго дня, вечора, і добраніч.

Радіо «На хвилі Корсуня» створено районною владою для вас, дорогі корсунці. Воно стало гідним поповненням звершень за програмою «Будуємо нову Корсунщину». У прискорення справи, розпочатої колишнім очільником району Анатолієм Івашкевичем, значний особистий внесок зробили голова РДА Сергій Гудименко, голова районної ради Володимир Рябошапка, депутат обласної ради Петро Євич, директор Пат «ВО «Восход» Юрій Брижатий. А ще – весь чинний депутатський корпус районної ради, який одноголосно підтримував на усіх сесіях фінансування районних програм, спрямованих на розширення інформаційного простору Корсунщини.
Вихід на FM-частоту був таким тривалим, що багато хто вже й засумнівався у тому, чи буде колись у нас власна корсунська хвиля. Але всі труднощі позаду, і можна зітхнути з полегшенням. 104,8 – саме на цій частоті навіть зараз, читаючи ці рядки, можете знайти місцеве радіо.
На початку роботи обмежимося ранковим, денним та вечірнім мовленням. Про корсунський ефірний час попередимо у своїх інформаційних випусках. Далі ж, із набуттям досвіду, будемо мовити цілодобово.
Окрім рідних новин почуєте і новини сусідніх районів, Черкащини, України. Наші кореспонденти розкриють разом з вами сторінки історії рідного краю, відправимося і в радіомандри, звучатимуть інші цікаві передачі. Наше радіо будемо робити таке, яким ви, шановні слухачі, хочете його мати. Тому, залучайтеся до створення нових рубрик, підказуйте нам теми для радіо-консультацій, розповідайте про своїх знайомих, про пригоди, враження... Буде багато пісень. І особливу увагу ми спрямуємо на популяризацію місцевих талантів. Отож, запрошуємо співаків, музикантів, авторів надсилати свої фонограми на електронну адресу radio-korsun@ukr.net
Звичайно ж, будуть вітання, оголошення, реклама. Чекаємо Ваших замовлень.
Радіоредакція «На хвилі Корсуня розташована в районі центрального ринку за адресою провулок Бабушкіна, 4-А. Це в приміщенні відділу статистики на першому поверсі. Телефон редакції 2-35-57.
Будемо раді, якщо повідомите, чи чуєте Ви нас у своєму населеному пункті. Отож, налаштовуйтеся на свою хвилю, «На хвилю Корсуня»!

Галина Добровольська, директор КП «ТРО «На хвилі Корсуня»

Приєднані файли:
.jpg
.jpg [ 116.65 Кб | Переглянуто 3390 разів ]

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/