Форум Корсунь-Шевченківського порталу
http://forum.korsunr.gov.ua/

Вирішення нагальних соціальних проблем
http://forum.korsunr.gov.ua/viewtopic.php?f=6&t=467
Сторінка 1 з 1

Автор:  admin [ Пон серпня 19, 2013 10:16 am ]
Тема повідомлення:  Вирішення нагальних соціальних проблем

Вирішення нагальних соціальних проблем населених пунктів району на Корсунщині вирішується шляхом залучення коштів міжнародних організацій

16 серпня 2013 року в залі засідань Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації пройшла нарада з питань активізації роботи територіальних громад шляхом залучення коштів міжнародних організацій для вирішення нагальних соціальних проблем населених пунктів району, яку провів заступник голови райдержадміністрації Сергій Сасін.
В нараді взяли участь міський, селищний, сільські голови та представники територіальних громад, які обговорили підсумки реалізації другої фази проекту в Корсунь-Шевченківському районі та окреслювали перспективи роботи територіальних громад в подальшій співпраці з міжнародними організаціями.

Черепинський сільський голова Анатолій Пархоменко поділився досвідом участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, який фінансується Урядом з державного бюджету. До І-ї категорії проектів було відібрано Проект Черепинської сільської ради «Впровадження ефективних заходів з питань відродження та розвитку культурної спадщини на селі» загальною вартістю 186,0 тис.грн., з них 78,7 тис.грн. буде спрямовано коштів з державного бюджету.
Метою даного проекту, пояснив сільський голова, є підвищення рівня медичних послуг населенню та переоблаштування ФАПу на амбулаторію загальної практики і сімейної медицини.
Також в даному конкурсному відборі до ІІ-ї категорії потрапив проект Корсунь-Шевченківської міської ради «Модернізація системи зовнішнього вуличного освітлення в селі Гарбузин Корсунь-Шевченківського району з використанням сучасних енергозберігаючих матеріалів та залучення жителів села, органів самоорганізації населення, місцевих підприємств до її вирішення». Загальна вартість проекту склала 159,1 тис.грн., з них 88,6 тис.грн. – кошти державного бюджету. Планується відновити 4 км. зовнішнього освітлення вулиці Перемоги в с.Гарбузин.
Від участі в обговоренні учасники отримали чимало корисної інформації.

За інформацією відділу інформаційної політики,
зв'язків із засобами масової інформації та
суспільно-політичних питань апарату райдержадміністрації

Приєднані файли:
207.jpg
207.jpg [ 38.09 Кб | Переглянуто 1955 разів ]

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/