Форум Корсунь-Шевченківського порталу
http://forum.korsunr.gov.ua/

З чого починати власну справу?
http://forum.korsunr.gov.ua/viewtopic.php?f=6&t=471
Сторінка 1 з 1

Автор:  admin [ Вів серпня 27, 2013 10:34 am ]
Тема повідомлення:  З чого починати власну справу?

«З чого починати власну справу? Як реалізувати підприємницьку ідею?»

Щоб отримати відповідь на такі запитання Районним центром зайнятості 20 серпня 2013 року було організовано семінар-тренінг для безробітних, які перебувають на обліку за участю представників Черкаської міської громадської організації «Товариство фахівців з промислового менеджменту». У заході взяло участь 15 безробітних, які маючи активну життєву позицію вже зрозуміли, що треба брати ситуацію з працевлаштуванням у «свої руки» і створити для себе робоче місце самостійно.


Тренери Анатолій Рекун та Юрій Новіков доступно і цікаво роз’яснили хто такий підприємець, здійснили пошук перспективних бізнес-ідей, розкрили основні поняття з реєстрації підприємницької діяльності, сплати податків, фінансового обліку, дали зрозуміти яким чином приймати ризиковані рішення щодо замовлень, для чого рахувати грошовий потік, як аналізувати свою звітність та багато іншого. Під час тренінгу також обговорювались переваги і недоліки підприємництва, стратегія і тактика реалізація підприємницької ідеї, основні фактори успіху в бізнесі, сегментація ринку, комплекс маркетингу, організаційно-правові форми ведення бізнесу. З перших хвилин тренінгу почалась плідна робота. Для кращого сприйняття інформації були використані відеоматеріали, роздатковий матеріал, проводились практичні заняття, тестові вправи, групові дискусії, міні-лекції, обговорювались проблемні ситуації тощо.
Після закінчення заходу - кожна нова інформація, нове знання або техніка для слухачів була дуже корисна для свого практичного втілення в роботі та бізнесі, отримані знання дозволяють створити цілісне уявлення про фінансові механізми підприємництва, збільшити прибуток, автоматизувати бізнес-процеси, знаходити нових клієнтів, оптимізувати витрати, відкрити нові перспективи у веденні бізнесу та зробити крок назустріч кращим змінам у своїй кар’єрі чи бізнесі. Зрозуміло що тільки якісні та актуальні знання є запорукою успіху в кар'єрі та бізнесі. Адже ми всі вже давно живемо в інформаційному світі! Хто володіє інформацією - той, вже точно має сильну конкурентну перевагу, не важливо - в роботі, бізнесі чи особистих справах. Так вже четверо слухачів тренінгу виявили бажання пройти професійне навчання за направленням центру зайнятості за напрямком «Підприємництво та бізнес-планування» і стати приватними підприємцями.За інформацією районного центру зайнятості

Приєднані файли:
217.jpg
217.jpg [ 55.17 Кб | Переглянуто 1958 разів ]

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/